Czyszczenie posadzek

DOCZYSZCZANIE I ZABEZPIECZANIE POSADZEK

Usługa doczyszczania posadzek jest jedną z najpopularniejszych usług w miejscach dużego ruchu- lobby hotelowe, szkoły, jednostki medyczne.

Niezależnie od posadzki (gres, linoleum) często pojawiają się zabrudzenia wyglądające na uszkodzenia mechaniczne, których ‘zwykły mop’ nie jest w stanie usunąć.

W przypadku problemów z codziennym utrzymaniem czystości proponujemy usługę doczyszczania i zabezpieczenia posadzki.

Do wykonania tej usługi niezbędna będzie nam maszyna szorująco- zbierająca i środek chemiczny o konkretnym PH, który spowoduje rozpuszczenie się zabrudzenia, które znajduje się na posadzce oraz doprowadzi do doczyszczenia materiały, z którego jest posadzka.

Po wykonanej usłudze doczyszczenia rekomendowanym następstwem jest polimeryzacja czyli zabezpieczenie posadzki przed ponownym zabrudzeniem o wysokim stopniu.

Polimeryzacja to nałożenie oraz wpolerowanie bezpośrednio na czystą posadzkę specjalnego produktu (polimeru lub akrylu), który utworzy odporną na uszkodzenia i zanieczyszczenia powłokę. Proces tez jest powtarzany minimum dwa razy i wymaga bardzo dużej dokładności, użycia maszyny polerującej z odpowiednim padem oraz samego polimeru – co zagwarantujemy.

 

W związku z często powracającym zabrudzeniem- szczególnie w okresie jesienno-zimowym- sugerujemy wykonywanie usługi w okresie wiosna/lato.

Konsal Cleaning

Dane adresowe

Siedziba / biuro

ul. Hutnicza 1, 81-212 Gdynia

Napisz do nas

Formularz kontaktowy