Sprzątanie pobudowlane

SPRZĄTANIE POBUDOWLANE

Sprzątanie pobudowlane jest jednym z najważniejszych i zarówno najtrudniejszych wyzwań doczyszczania i utrzymania czystości, w związku z poziomem zabrudzenia lub ilości pyłów, resztek klejów i innych specyficznych pozostałości materiałów budowlanych.

Usługa ta ma na celu odkurzenie i doczyszczenie nowopowstałych mieszkań lub lokali użytkowych oraz doczyszczenie obiektów po remontachi budynki deweloperskie uwzględniając przeszklenia, powierzchnie ponad podłogowe oraz wszelkiego rodzaju posadzki.

Niezbędnym narzędziem przy wykonaniu tej usługi jest dorób odpowiedniego środka chemicznego i jego roztworu roboczego oraz mechanizmu- materiału i maszyny sprzątającej.

Sprzątanie pobudowlane ma na celu usunięcie pyłów (odkurzenie całości obiektu), usunięcie specyficznych zabrudzeń, głównie na posadzkach (farba, silikon), doczyszczenie i umycie przeszkleń (okna, fasady i elewacje) oraz przyspieszenie samego oddania obiektu przez klienta końcowego.

Dzięki spełnieniu tych warunków, indywidualnemu dorobowi technologii i naszemu parku maszynowemu zagwarantujemy skuteczne wykonanie usługi.

Konsal Cleaning

Dane adresowe

Siedziba / biuro

ul. Hutnicza 1, 81-212 Gdynia

Napisz do nas

Formularz kontaktowy