Zapewniamy bezpieczeństwo Twojej rodzinie i Twojej firmie!

KONSAL Security - Agencja ochrony Gdynia Gdańsk.

Agencja Ochrony KONSAL Security rozpoczęła działalność w 2004 roku. Siedzibą firmy jest Gdynia – dynamicznie rozwijające się miasto skupiające inwestorów wymagających zapewnienia bezpieczeństwa na najwyższym poziomie.

Poprzez konsekwentny rozwój dążymy do tego, aby być jedną z najlepszych firm ochrony w regionie.

Poznaj zakres naszych usług

Z nami jesteście bezpieczni!

Poczucie bezpieczeństwa to jedna z podstawowych potrzeb człowieka. Gdy jest ona niezaspokojona, życie pełnią życia jest niemożliwe. Współcześnie może istnieć wiele powodów, dla których czujemy się zagrożeni. Istnieje jednak również wiele metod, które pomagają zniwelować niepotrzebne ryzyko i cieszyć się pełnią bezpieczeństwa. Agencja ochrony osób i mienia KONSAL Security to firma z dużym doświadczeniem, która zapewni bezpieczeństwo zarówno Państwu i Waszej rodzinie, jak i mieniu. Szeroki zakres działania i uprawnień pozwala nam zapewniać kompleksowe usługi dla osób fizycznych i firm. Jeśli rozważacie Państwo zatrudnienie firmy ochroniarskiej, zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą.

 

Wizytówka naszej firmy

Nasza firma mimo lokalnego zakresu działania może pochwalić się doświadczeniem, jakiego mogłyby pozazdrościć jej największe ogólnopolskie agencje ochrony. Podejmujemy się różnorodnych działań, ponieważ dysponujemy odpowiednim personelem i zapleczem technicznym. Nasi pracownicy dysponują szeregiem uprawnień pozwalających zaoferować klientom najwyższą jakość usług. Ponadto niezależnie od tego, czy w grę wchodzi ochrona firmy wraz z setkami pracowników i mieniem wartym miliony złotych, czy też ochrona pojedynczej osoby, wykazujemy się jednakowym zaangażowaniem i profesjonalizmem.

Siedziba naszej firmy znajduje się w Gdyni. Zasięg jej działania obejmuje całe Trójmiasto, a więc również Gdańsk i Sopot, a także okoliczne powiaty: kartuski, pucki, wejherowski i elbląski, a ponadto woj. zachodniopomorskie. Jako profesjonalna agencja ochrony osób i mienia oferujemy usługi dopasowane do potrzeb klienta. Zachęcamy do kontaktu, jeśli są Państwo zainteresowani współpracą z prawdziwymi profesjonalistami.

Dlaczego warto
z nami współpracować?

Podczas gdy inne firmy ochroniarskie koncentrują się na zasobach ludzkich lub nowych technologiach, my rozwijamy oba. Do każdego zadania delegowani są odpowiednio przygotowani pracownicy o właściwych predyspozycjach psychofizycznych. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem i wyposażeniem, które ułatwiają profesjonalną realizację zadań z zakresu ochrony mienia. Współpracujemy zarówno z osobami fizycznymi (ochrona prywatnych posesji), jak i z firmami.

Nasze pozostałe usługi.

Przeszkoleni pracownicy firmy KONSAL Security mają duże doświadczenie przede wszystkim w fizycznej ochronie osobistej. Ponadto zabezpieczamy imprezy masowe różnego typu, świadcząc usługi porządkowe oraz z zakresu ochrony osób i mienia. Dodatkowo realizujemy działania logistyczne związane z organizacją wydarzeń. Prowadzimy też monitoring osób wymagających opieki i nadzoru.

Wśród dodatkowych działań realizowanych przez firmę KONSAL Security można również wymienić usługi recepcyjne (prowadzenie recepcji oraz ochrona firmy lub instytucji) oraz usługi porządkowe (sprzątanie biur i innych obiektów). Ponadto prowadzimy własny ośrodek szkoleniowy, w którym realizujemy kursy z zakresu służby ochrony. Tym samym wspieramy lokalne firmy ochroniarskie w budowaniu kompetentnych i doświadczonych zespołów zadaniowych.

Korzystamy z usługi monitoringu od 3 lat, bez zarzutów, bez problemów. Profesjonalna firma, z pozytywnym podejściem do klienta! Polecam!!!

Woman usign phone
Iwona 1410 Opinia z Google

Bardzo polecam tą firmę. Posiada ciekawe i nowoczesne rozwiązania z zakresu systemów alarmowych. Do tego profesjonalne podejście do wykonywanych usług. Jakość na najwyższym poziomie!

girl hiker
Oliwia Buksińska Opinia z Google

Firma z bardzo profesjonalnym podejściem do klienta. Szybki montaż systemów alarmowych. P.S. Panie Jacku, dziękujemy za indywidualne podejście do tematu i wnikliwą analizę.

Cezary Rękas Opinia z Google

System alarmowy w domu założony szybko i profesjonalnie! Ze spokojem można wyjechać na urlop ☺️ Polecam!

Close up of a beagle dog standing
Sabina Wasilonek Opinia z Google

Firma otwarta na potrzeby klienta! Zabezpieczyli mi działkę ROD. Dobra robota!

Silhouette of a builder against a window
Darecki BRD Opinia z Google

Solidna dobra firma. Zaangażowani i pewni. Polecam!

mountain landscape
Rafał Różański Opinia z Google

Centrala

Ul. Hutnicza 1
81-212 Gdynia

Telefon

+48 58 622 53 51

E-mail

sekretariat@konsal.pl