Zabezpieczenia techniczne
Dysponujemy bardzo szeroką ofertą asortymentową urządzeń zabezpieczających, dobieranych pod kątem indywidualnych potrzeb, preferencji i wymagań Klientów. Wśród naszych pracowników wykonujących zadania montażu systemów alarmowych, znajdują się między innymi elektronicy i projektanci systemów zabezpieczeń w obiektach do klasy SA – 4 włącznie. Ponadto wszyscy posiadają licencję pracownika zabezpieczenia technicznego.

GWARANTUJEMY:

  •  Krótkie terminy montażu
  •  Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
  •  Profesjonalne wykonanie z zachowaniem tajemnicy służbowej
Montaż urządzeń technicznych odbywa się na koszt Klienta i stanowi jego własność. Celem łatwiejszego sfinansowania inwestycji oferujemy Państwu montaż systemów alarmowych wsparty o system sprzedaży ratalnej oraz leasing.

INSTALACJE ALARMOWE I PROFESJONALNE SYSTEMY ZABEZPIECZEŃ – CZYM SĄ I JAK DZIAŁAJĄ?

System alarmowy to instalacja, która pozwala na identyfikację określonego zagrożenia. Najczęściej kojarzy się z ochroną przed włamaniem, kradzieżą i wtargnięciem na teren posesji przez niepowołane do tego osoby. Zabezpieczenia techniczne obejmują jednak nie tylko instalacje alarmowe służące do sygnalizacji włamania i napadu, ale również:
  • alarmy przeciwpożarowe,
  • alarmy ostrzegające przed zalaniem,
  • systemy monitoringu wizyjnego (telewizji przemysłowej, CCTV),
  • systemy kontroli dostępu.
Co ważne, współczesne systemy zabezpieczeń są znacznie bardziej zaawansowane od tych, z którymi mieliśmy do czynienia jeszcze kilkanaście lat temu. Kiedyś alarm oznaczał najczęściej włączenie sygnału dźwiękowego, który miał przede wszystkim odstraszać złoczyńców i informować właściciela posesji lub jego sąsiadów o zagrożeniu. Współczesne elektroniczne systemy alarmowe montowane przez Konsal w przypadku zagrożenia natychmiast powiadamiają odpowiednie służby, co zapewnia wyższy poziom bezpieczeństwa. Coraz częściej mają również dodatkowe funkcje, które wpływają na komfort użytkownika.

CO POTRAFIĄ PROFESJONALNE SYSTEMY ALARMOWE?

Dzisiejsze profesjonalne systemy alarmowe są najczęściej bezpośrednio połączone z centralą firmy ochraniającej teren. Gdy tylko wykryją zagrożenia, wysyłają jej odpowiedni sygnał, a służby mogą błyskawicznie przyjechać na miejsce. Coraz częściej pełnią również inne funkcje, np. informując o pożarze czy zalaniu. Możliwe jest również podłączenie do alarmu domowej automatyki i sterowanie za pomocą jednego panelu również np. klimatyzacją czy oświetleniem. Najczęściej montaż systemu alarmowego łączy się jednak z montażem systemu ochrony wizyjnej (monitoringu) lub kontroli dostępu. Wówczas można wygodnie zarządzać instalacjami chroniącymi obiekt, a jednocześnie mieć pewność co do jego dokładnego zabezpieczenia.

SYSTEMY ALARMOWE DLA DOMU I FIRMY

Obecnie systemy alarmowe i inne zabezpieczenia pojawiają się w coraz większej ilości obiektów. Najbardziej zaawansowane instalacje powstają w firmach i budynkach użyteczności publicznej. Na zaawansowane zabezpieczenia często decydują się jednak również właściciele prywatnych posesji. Nic dziwnego – w końcu montaż systemu alarmowego dopasowanego do indywidualnych potrzeb użytkownika to praktycznie gwarancja spokoju dla rodziny i zabezpieczenia mienia. Warto postawić przede wszystkim na indywidualnie dobrane rozwiązania, jakie znajdą Państwo w ofercie naszej firmy. Nasz zasięg obejmuje całe Trójmiasto i okolice, a więc miasta Gdańsk, Gdynia i Sopot oraz powiaty: kartuski, pucki i wejherowski i elbląski. Działamy również w woj. zachodniopomorskim. Niezależnie od tego, czy potrzebny jest nadzór wizyjny, czy też ochrona przed włamaniem połączona z ochroną przeciwpożarową, dostarczymy odpowiednie instalacje alarmowe i inne zabezpieczenia techniczne. Proponujemy systemy, które zabezpieczają znajdujących się na terenie obiektów ludzi i mienie, a także pozwalają np. kontrolować pracowników, ich czas pracy czy też spóźnienia. Pomożemy Państwu wybrać właściwe rozwiązania do każdych celów.

OCHRONA FIZYCZNA – KORZYŚCI DLA CIEBIE I TWOJEJ FIRMY

MINIMALIZACJA STRAT

i ryzyka powstania szkód

GWARANCJA

bezpieczeństwa osób i mienia

PODNIESIENIE PRESTIŻU

Państwa działalności

SYSTEM OCHRONY

dostosowany do potrzeb konkretnego Klienta

Konsal Agencja ochrony

Zapraszamy do kontaktu

Skontaktuj się znami, odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i rozwiejemy wszystkie wątpliwości.