Monitoring
Monitoring jest obecnie atrakcyjnym cenowo i niezwykle skutecznym sposobem zabezpieczenia, powszechnie stosowanym na całym świecie. Systemy sygnalizacji włamania i napadu wyposażone tylko w zewnętrzne sygnalizatory optyczno – akustyczne cechują się niską skutecznością ochrony. Wyposażenie systemu alarmowego w całodobowy monitoring wizyjny zdecydowanie poprawia stan bezpieczeństwa użytkowników i ich mienia. W przypadku napadu, włamania czy innych zdarzeń informacja natychmiast dociera do centrum operacyjnego – tam podejmowane są odpowiednie kroki celem maksymalnego zabezpieczenia mienia i zdrowia użytkownika systemu. Po otrzymaniu sygnału alarmowego operator Centrum Monitoringu wysyła na miejsce zdarzenia odpowiednio wyposażoną i uzbrojoną grupą interwencyjno – patrolową, która podejmuje określone czynności ochronne oraz zabezpiecza obiekt do momentu przybycia właściciela.

AGENCJA OCHRONY KONSAL – MONITORING WIZYJNY I TELEWIZJA PRZEMYSŁOWA GDAŃSK I GDYNIA

Jesteśmy firmą doświadczoną w branży zabezpieczeń i ochrony. Posiadamy odpowiednią wiedzę i umiejętności, by w efekcie świadczyć usługi z zakresu monitoringu na najwyższym poziomie. Od wielu lat ochraniamy mieszkania, domy, hotele, urzędy, sklepy oraz wiele innych obiektów handlowo-usługowych i placówek publicznych. Monitoring obiektów realizujemy z zastosowaniem narzędzi, takich jak monitoring wizyjny i telewizja przemysłowa. Zdajemy sobie sprawę z różnorodnej specyfiki poszczególnych obiektów. Dlatego też, dla każdej jednostki opracowujemy indywidualny plan monitoringu – w pełni dostosowany do charakteru obiektu i potrzeb Klientów. Nasze systemy monitoringu to nowoczesne technologie, które wyróżniają się niezwykłą skutecznością, pozwalające na natychmiastową reakcję i interwencję w miejscu zdarzenia. Przy systemach monitoringu i w jednostkach interwencyjnych zatrudniani są wykwalifikowani, przeszkoleni specjaliści.

ZAMÓW PROFESJONALNY MONITORING – GDYNIA  I GDAŃSK

Wszystkich zainteresowanych systemami monitoringu serdecznie zachęcamy do współpracy. Obsługujemy Klientów indywidualnych i firmy z całego obszaru miasta Gdańsk. Działamy również na terenie miasta Gdynia. Dostarczana przez nas telewizja przemysłowa znacząco zwiększa poziom bezpieczeństwa nieruchomości, jednocześnie monitoring wizyjny pozwala na bieżące śledzenie zdarzeń w wybranych lokalizacjach np. monitorowanie osiedli mieszkaniowych czy placów składowych. Zapraszamy do kontaktu.

KOMPUTEROWE CENTRUM MONITORINGU UMOŻLIWIA:

 •  odbiór następujących informacji:
  • załączenie i wyłączenie systemu alarmowego
  • identyfikacja osoby załączającej lub wyłączającej system alarmowy
  • sabotaż systemu i alarmy techniczne (np. brak zasilania, awaria akumulatora, itp.)
  • alarmy z dokładną lokalizacją wtargnięcia i przemieszczania się intruza
  • automatyczne informowanie o braku załączenia systemu o ustalonej godzinie lub wyłączenie systemu w nieodpowiednim czasie
  • alarm pożarowy
  • alarm medyczny
 •  rejestrację wszystkich zdarzeń w pamięci komputera
 •  wydruk wszystkich zdarzeń
 •  monitorowanie obiektów na terenie całego kraju

OCHRONA FIZYCZNA – KORZYŚCI DLA CIEBIE I TWOJEJ FIRMY

MINIMALIZACJA STRAT

i ryzyka powstania szkód

GWARANCJA

bezpieczeństwa osób i mienia

PODNIESIENIE PRESTIŻU

Państwa działalności

SYSTEM OCHRONY

dostosowany do potrzeb konkretnego Klienta

Konsal Agencja ochrony

Zapraszamy do kontaktu

Skontaktuj się znami, odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i rozwiejemy wszystkie wątpliwości.