Konsal Cleaning

USŁUGI PROFESJONALNEGO SPRZĄTANIA

Od ponad 10 lat Firma KONSAL CLEANING świadczy profesjonalne oraz kompleksowe usługi utrzymania czystości na terenie całego Trójmiasta. Oferujemy szeroki zakres usług w oparciu o wykwalifikowany personel oraz z zastosowaniem profesjonalnego sprzętu oraz środków chemicznych.

Dla każdego klienta przygotowujemy indywidualną ofertę dostosowując się do Państwa potrzeb, oczekiwań oraz uwzględniając specyfikę danego obiektu. Jesteśmy przekonani, że nasza oferta może pozwolić Państwu na obniżenie kosztów utrzymania obiektów przy równoczesnym zachowaniu poziomu utrzymania czystości oraz higieny.

CO ZYSKUJĄ PAŃSTWO W RAMACH WSPÓŁPRACY?

• Profesjonalny sprzęt niezbędny do wykonania usług
• Specjalistyczne, atestowane środki chemiczne do utrzymania czystości
• Środki higieniczne dobrane do potrzeb Klienta
• Odpowiednio przeszkolony personel na podstawie planu higieny, który opracowujemy indywidualnie dla każdego Klienta
• Zastępstwa pracowników – w przypadku choroby/urlopu
• Nadzór i kontrola opiekuna obiektu oraz audyty czystości
• Wsparcie technologa odnośnie wyboru środków chemicznych
• Jednolity wygląd pracowników
• Polisa ubezpieczeniowa przez cały okres trwania kontraktu

Dysponujemy sprzętem i maszynami najnowszej technologii oraz używamy profesjonalnych środków czystości posiadających atest PZH.

Zajmujemy się sprzątaniem dużych kompleksów biurowych, handlowych, logistycznych, przemysłowych, rekreacyjno – sportowych oraz placówek służby zdrowia. Nasze usługi porządkowe kierujemy do Klientów indywidualnych, przedsiębiorców oraz instytucji publicznych z obszaru całego Trójmiasta. W przypadku jakichkolwiek pytań czy wątpliwości prosimy o skontaktowanie się z naszym zespołem. Z przyjemnością udzielimy niezbędnych informacji, pomożemy i doradzimy!

Dla każdego klienta przygotowujemy indywidualną ofertę dostosowując się do Państwa potrzeb, oczekiwań oraz uwzględniając specyfikę danego obiektu. Jesteśmy przekonani, że nasza oferta może pozwolić Państwu na obniżenie kosztów utrzymania obiektów przy równoczesnym zachowaniu poziomu utrzymania czystości oraz higieny.

KONSAL CLEANING

Profesjonalna firma sprzątająca

W trosce o estetyczny wygląd pomieszczeń i dobre samopoczucie osób w nich przebywających zajmujemy się między innymi sprzątaniem biur, obiektów handlowo-usługowych i placówek użyteczności publicznej. Oferujemy szeroki zakres usług porządkowych w oparciu o wykwalifikowany personel oraz z zastosowaniem profesjonalnego sprzętu i środków chemicznych. Decydując się na szeroko pojęte usługi porządkowe w Konsal mogą mieć Państwo pewność w pełni profesjonalnej opieki i doradztwa.

Posiadamy doświadczenie, odpowiednią wiedzę i umiejętności, by w efekcie świadczyą usługi porządkowe na najwyższym poziomie. Gwarantujemy wysoką jakość usług w atrakcyjnych cenach, rzetelność, solidność, a co najważniejsze – terminowość w realizowaniu powierzonych nam zleceń.

Zadowolenie naszych Klientów i pełna satysfakcja to dla nas priorytet. Naszą dewizą jest kompleksowe utrzymywanie w czystości obiektów oraz dyskretne i niekrępujące wykonanie prac porządkowych z efektem zadowalającym najbardziej wymagających. Nasza firma sprzątająca opracowuje skuteczny plan w oparciu o dokładną analizę wymagań, indywidualnych preferencji i charakteru obiektu. Każda współpraca podejmowana na podstawie ustalonych indywidualnych wytycznych. Dlatego też, sprzętanie biur i inne usługi porządkowe odbywają się zgodnie z wszelkimi oczekiwaniami i potrzebami Klientów.

Wszystkich zainteresowanych usługami naszej firmy sprzątającej zachęcamy do bliższego zapoznania się z proponowaną ofertą. Aby sprostać oczekiwaniom klientów proponujemy różnego rodzaju rozwiązania:

  • codzienne sprzątanie każdego rodzaju obiektów,
  • dostosowanie cyklu pracy do sposobu funkcjonowania Klienta, co sprawia, że prace porządkowo – czyszczące wykonywane są w sposób nie kolidujący z pracę personelu lub gości Klienta,
  • pracę w systemie dyżurów, mającą na celu utrzymanie czystości pomieszczeń przez cały dzień.

Usługi porządkowe kierujemy do Klientów indywidualnych, przedsiębiorców i instytucji publicznych z obszaru całego miasta Gdańsk. W przypadku jakichkolwiek pytań, niejasności czy wątpliwości prosimy o skontaktowanie się z naszym zespołem. Z przyjemnością udzielimy niezbędnych informacji, pomożemy i doradzimy.

Konsal Cleaning

Dane adresowe

Siedziba / biuro

ul. Hutnicza 1, 81-212 Gdynia

Napisz do nas

Formularz kontaktowy