Mycie okien, przeszkleń i fasad to kompleksowa usługa utrzymania czystości na wszelkich przeszkleniach, oknach oraz elewacjach. Ta usługa jest czymś, co nadaje odpowiedni prestiż wizualny firmom z zewnątrz i na co zwracamy szczególną uwagę.

Utrzymanie lub doczyszczenie wszelkiego rodzaju szyb jest coraz bardziej popularną usługą, gwarantującą długotrwałe zadowolenie z pozyskanego efektu i podwyższającą wizualną wartość obiektu.

 

Produkty używane do utrzymania czystości przeszkleń bazują na jak najmniejszej ilości alkoholu lub wody demineralizowanej, co gwarantuje długie zadowolenie z uzyskanego efektu, szybsze odparowanie produktu bezpośrednio po dokonaniu usługi oraz bezpieczeństwo samej elewacji czy przeszklenia jako materiału.

Wykonujemy usługę:

– alpinistycznego mycia – na wysokościach oraz z zewnętrznej strony budynków lub

– klasyczną metodę mycia okien, zależnie od indywidualnej potrzeby klientów oraz wymagań sprzątanego obiektu.

Sugerowane jest wykonywanej usługi – niezależnie od alpinistycznego doczyszczania przeszkleń czy codziennego mycia – w okresie wiosna/ lato. 

Świadczymy usługi na terenie kilku województw.

Od ponad 10 lat nasza firma świadczy najwyższej jakości kompleksowe usługi utrzymania czystości na terenie województwa pomorskiego, warmińsko-mazurskiego oraz śląskiego. 

Oferujemy szeroki zakres usług w oparciu o wykwalifikowany personel, z zastosowaniem nowoczesnego sprzętu oraz środków chemicznych, dostosowanych do złożonych potrzeb utrzymania czystości.

Twoja przestrzeń zawsze gotowa

W biznesie pierwsze wrażenie ma kluczowe znaczenie.
 
Czyste, świeże i dobrze utrzymane biuro nie tylko podnosi morale pracowników, ale także buduje zaufanie i szacunek w oczach odwiedzających Klientów.
 
Konsal Cleaning specjalizuje się w utrzymaniu czystości w obiektach biurowych, tworząc idealne środowisko do pracy i biznesowych spotkań. Rozumiemy, jak ważna jest czysta i przyjemna przestrzeń dla efektywnej pracy i pozytywnego wizerunku firmy.
 
Dlaczego warto wybrać nasze usługi?
🔹 Dostosowujemy nasze działania do specyficznych wymagań każdego biura.
🔹 Stosujemy ekologiczne środki czystości, dbając o zdrowie pracowników i klientów.
🔹 Gwarantujemy, że każdy zakątek Twojego biura będzie lśnił czystością.
🔹 Nie pozwól, by brud i nieporządek były pierwszym, co zauważą Twoi pracownicy i klienci. Zadbaj o to, aby Twoje biuro zawsze robiło doskonałe wrażenie!

Wizytówka naszej firmy

✅ Zarządzanie przestrzenią, w której przechowujemy środki do utrzymania czystości, jest tak samo ważne jak sama czystość.
✅ Pokażemy Ci, jak może wyglądać efektywne i bezpieczne miejsce pracy – z nami chaos zamienia się w harmonię, a Twoje przestrzenie w czystość na najwyższym poziomie.
Każdy produkt ma swoje miejsce, co przekłada się na efektywność i bezpieczeństwo pracy naszych pracowników.
 
Zadowolenie naszych Klientów i pełna satysfakcja to dla nas priorytet. Naszą dewizą jest kompleksowe utrzymywanie w czystości obiektów oraz dyskretne i niekrępujące wykonanie prac porządkowych z efektem zadowalającym najbardziej wymagających. Nasza firma sprzątająca opracowuje skuteczny plan w oparciu o dokładną analizę wymagań, indywidualnych preferencji i charakteru obiektu. Każda współpraca podejmowana na podstawie ustalonych indywidualnych wytycznych. Dlatego też, sprzętanie biur i inne usługi porządkowe odbywają się zgodnie z wszelkimi oczekiwaniami i potrzebami Klientów.

Dlaczego warto
z nami współpracować?

Zajmujemy się sprzątaniem dużych kompleksów biurowych, handlowych, logistycznych, przemysłowych, rekreacyjno – sportowych oraz placówek służby zdrowia. Nasze usługi porządkowe kierujemy do Klientów indywidualnych, przedsiębiorców oraz instytucji publicznych z obszaru całego Trójmiasta. W przypadku jakichkolwiek pytań czy wątpliwości prosimy o skontaktowanie się z naszym zespołem. Z przyjemnością udzielimy niezbędnych informacji, pomożemy i doradzimy!

 

Dla każdego Klienta przygotowujemy indywidualną ofertę dostosowując się do Państwa potrzeb, oczekiwań oraz uwzględniając specyfikę danego obiektu. Jesteśmy przekonani, że nasza oferta może pozwolić Państwu na obniżenie kosztów utrzymania obiektów przy równoczesnym zachowaniu poziomu utrzymania czystości oraz higieny.

Co zyskają Państwo w ramach współpracy?

Mycie przeszkleń wykonanie perfekcyjne, dawno nie mieliśmy w firmie takiego widoku:). Nawet okna, które zawsze były pomijane przez trudny dostęp do nich teraz lśnią. Polecam!

Kuba Jaroszewicz Opinia z Google

KONSAL GROUP = PROFESJONALIZM. Bardzo fachowe podejście do klienta, wizja lokalna w obiekcie, dobranie odpowiedniego sprzętu i środków, bardzo mili i uśmiechnięci pracownicy, widać, że nie pracowali "za karę". Efekt końcowy wykonanych prac kładzie na łopatki, podłoga wyglądała jak nowa, a firma pozostawiła po sobie porządek i miłe wrażenie. Pozdrowienia dla Pani Marty 🙂

ZielaK Opinia z Google

Usługa sprzątania na najwyższym poziomie. Profesjonalne środki czystości, nowoczesny sprzęt, pracownicy przeszkoleni z wiedzą o sprzątaniu. Gorąco polecam!

Katarzyna W. Opinia z Google

Rzetelna firma w kadrze super ludzie Pozdrawiam

Close up of a beagle dog standing
papierzexev2 Opinia z Google

Firma otwarta na potrzeby klienta!

Silhouette of a builder against a window
Darecki BRD Opinia z Google

Posprzątane perfekcyjnie! Sama bym tego nie ogarnęła 🙂

Kejt Dżanik Opinia z Google

Centrala

Ul. Hutnicza 1
81-212 Gdynia

Telefon

+48 58 622 53 51

E-mail

sekretariat@konsal.pl