Dzień dobry!

Jesteśmy firmą z długoletnim doświadczeniem, której misją jest dostarczanie niezawodnych rozwiązań sprzątających dla biznesu i nie tylko. Nasze usługi są odpowiedzią na potrzeby tych wszystkich, dla których czystość i porządek są równie ważne jak jakość pracy i wydajność.

Klucz do sukcesu.

Nasza podróż rozpoczęła się kilka lat temu z jednym celem – aby podnieść standardy usług sprzątających na wyższy poziom.
 
Od tego czasu nieustannie rozwijamy się, wprowadzamy innowacyjne technologie i szkolimy nasz zespół, aby każde zlecenie było realizowane z największą starannością i dbałością o detale.
 
W KONSAL Cleaning wierzymy, że kluczem do sukcesu jest indywidualne podejście do każdego klienta. Zdajemy sobie sprawę, że każda przestrzeń jest unikatowa, dlatego nasze usługi są zawsze dopasowane do konkretnych potrzeb i oczekiwań. Oferujemy szeroki zakres usług – od codziennego sprzątania biur, przez kompleksowe czyszczenie przestrzeni komercyjnych, po specjalistyczne usługi takie jak polimeryzacja podłóg czy ekstrakcyjne pranie wykładzin.

Pasja, nie tylko biznes.

Nasza pasja do czystości i zadowolenie Klientów to siła, która nas napędza.

Każde zlecenie jest dla nas szansą, aby pokazać, że sprzątanie może iść w parze z troską o środowisko – dlatego używamy ekologicznych środków czystości i pracujemy w sposób zrównoważony.

Zapraszamy do współpracy z KONSAL Cleaning – gdzie czystość spotyka się z profesjonalizmem.

Poznajcie Partnerów, którzy dostarczają nam środki chemiczne.

W KONSAL Cleaning do współpracy wybieramy wyłącznie renomowanych partnerów, którzy dostarczają nam najwyższej klasy chemię oraz najnowocześniejsze technologie sprzątające. Nasz nacisk na jakość i niezawodność to gwarancja doskonałych wyników dla naszych klientów.

Buzil jest niezawodnym partnerem dostarczającym najwyższej jakości skuteczne produkty czyszczące, pielęgnacyjne, higieniczne i dezynfekujące. Priorytetem firmy są nieustanny rozwój, wysoki poziom jakości produktów, systematyczne kształtowanie i optymalizacja pełnego zakresu usług. Przy tym odnoszące sukcesy na międzynarodowym rynku przedsiębiorstwo koncentruje się na jednym celu, jakim jest zadowolenie klientów i użytkowników. 

SC JohnsonTM to firma rodzinna, której celem są innowacyjne produkty wysokiej jakości, doskonałość w miejscu pracy oraz długoterminowe zaangażowanie na rzecz środowiska i społeczności, w których działa. Firma z siedzibą w USA jest jednym z wiodących na świecie producentów środków czystości do użytku domowego oraz produktów do przechowywania w domu, pielęgnacji powietrza, zwalczania szkodników i pielęgnacji obuwia, a także produktów profesjonalnych.

Od prawie 30 lat jesteśmy liderem rynku wyposażenia toalet publicznych oraz produkcji i dystrybucji środków czystości i sprzętu do sprzątania. Produkujemy akcesoria łazienkowe, mydła w płynie, ręczniki papierowe, papier toaletowy. Dostarczamy suszarki do rąk, kosze na śmieci, kosze do segregacji odpadów, worki na odpady.

Partnerzy, którzy dostarczają maszyny i technologię.

W KONSAL Cleaning do współpracy wybieramy wyłącznie renomowanych partnerów, którzy dostarczają nam najwyższej klasy chemię oraz najnowocześniejsze technologie sprzątające. Nasz nacisk na jakość i niezawodność to gwarancja doskonałych wyników dla naszych klientów.

Firma KASTELL to lider rynku w obszarze Smart Cleaning, który łącząc technologię, produkty i ekspercką wiedzę popartą doświadczeniem zapewnia najwyższą jakość procesów sprzątania, gwarantujących bezpieczeństwo i higienę. To efekt troski o wysoką jakość produktów i ich nowoczesność oraz dogłębnego zrozumienia potrzeb klienta, co od ponad 20 lat stanowi priorytet firmy.

BRAVOS jest jednym z największych dostawców innowacyjnych systemów czyszczących dla klienta indywidualnego, przemysłowego oraz usługowego. W ofercie obecnie posiadamy szeroką gamę urządzeń, środków chemicznych oraz sprzętu ręcznego dla firm sprzątających do mycia okien, paneli fotowoltaicznych, odkurzania na wysokości konstrukcji i miejsc trudno dostępnych, rozwiązania bezpieczne dla środowiska i wspierające jego ochronę, po specjalistyczne technologie dla różnych gałęzi przemysłu, również w strefie ATEX.

Jesteśmy jednym z liderów polskiego rynku w branży utrzymania czystości. Doświadczenie, które zdobywamy od ponad 25 lat pozwoliło nam zbudować pełną ofertę urządzeń czyszczącychchemii profesjonalnej oraz padów czyszczących. Od początku działalności reprezentujemy z wyłącznością firmę Numatic International w Polsce. Oferujemy najlepszy, profesjonalny sprzęt czyszczący od producenta wraz z pełną opieką gwarancyjną i serwisową.

Referencje od naszych Klientów.

Jesteśmy dumni z pozytywnych opinii, które otrzymujemy od naszych zadowolonych klientów, i chcielibyśmy, abyś i Ty się z nimi zapoznał! 

Poniżej przytaczamy tylko kilka ze wszystkich otrzymanych referencji od naszych Klientów.

Chcesz nawiązać z nami współpracę?

Skontaktuj się z nami za pomocą poniższego formularza lub zadzwoń bezpośrednio do naszej centrali w Gdyni.

Centrala

Ul. Hutnicza 1
81-212 Gdynia

Telefon

+48 58 622 53 51

E-mail

sekretariat@konsal.pl