Dzień dobry!

Agencja Ochrony KONSAL Security rozpoczęła działalność w 2004 roku. Siedzibą firmy jest Gdynia – dynamicznie rozwijające się miasto skupiające inwestorów wymagających zapewnienia bezpieczeństwa na najwyższym poziomie.

Obecnie, po przekształceniach kapitałowych, działamy jako podmiot prawa handlowego spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Cały zakres działalności jest ubezpieczony od odpowiedzialności cywilnej, zarówno kontraktowej, jak i deliktowej.

Klucz do sukcesu.

Na podkreślenie zasługuje fakt, iż  zaufało nam ponad 3000 Klientów na terenie całego kraju. Jesteśmy logistycznie i kapitałowo zdolni do przyjęcia każdego zlecenia z zakresu fizycznej i technicznej ochrony osób i mienia.

GWARANTUJEMY:

  • DYSPOZYCYJNOŚĆ
  • STABILNOŚĆ CENOWĄ
  • NOWE TECHNOLOGIE
  • PROFESJONALIZM

Pasja, nie tylko biznes.

W KONSAL, nasze podejście do pracy wykracza poza codzienne obowiązki. Pasja naszych pracowników do sportu, zwłaszcza żeglarstwa, znalazła swoje odzwierciedlenie w stworzeniu drużyny żeglarskiej KONSAL Team. To więcej niż tylko zwykła aktywność po godzinach pracy; to sposób na budowanie zespołu, dzielenie się pasją i promowanie zdrowego stylu życia. Drużyna żeglarska KONSAL Team to przykład na to, jak można łączyć pracę z realizacją osobistych pasji, tworząc przy tym wyjątkową atmosferę współpracy i wzajemnego wsparcia.

Jesteśmy firmą godną zaufania.

Działamy na podstawie koncesji na prowadzenie działalności gospodarczej w zakresie usług ochrony osób i mienia, wydanej przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji o numerze L-0005/11.

Nasi pracownicy są wpisani na listę Kwalifikowanych Pracowników Ochrony prowadzoną przez Komendanta Głównego Policji.

Referencje od naszych Klientów.

Jesteśmy dumni z pozytywnych opinii, które otrzymujemy od naszych zadowolonych klientów, i chcielibyśmy, abyś i Ty się z nimi zapoznał! 

Poniżej przytaczamy tylko kilka ze wszystkich otrzymanych referencji od naszych Klientów.

Chcesz nawiązać z nami współpracę?

Skontaktuj się z nami za pomocą poniższego formularza lub zadzwoń bezpośrednio do naszej centrali w Gdyni.

Centrala

Ul. Hutnicza 1
81-212 Gdynia

Telefon

+48 58 622 53 51

E-mail

sekretariat@konsal.pl