Praca

Agencja Ochrony KONSAL-OCHRONA Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko pracownika ochrony we wszystkich regionach swojej działalności: w Trójmieście, w powiatach puckim, kartuskim, wejherowskim oraz w woj. Zachodniopomorskim.

Osoby zainteresowane pracą prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej list motywacyjny oraz CV ze zdjęciem na adres: biuro@konsal.pl

Informujemy, że nadesłanych ofert nie zwracamy, kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o wypełnienie formularza rekrutacyjnego który ułatwi proces rekrutacji i zapoznanie się z klauzulą informacyjną administrowania Państwa danymi osobowymi:

lub, jeżeli nie chcą Państwo przesyłać nam formularza rekrutacyjnego to prosimy o zawarcie na własnych dokumentach rekrutacyjnych (CV, list motywacyjny) poniższych klauzul, które są dobrowolne, ale ich brak może uniemożliwić nam realizację procesu obecnej rekrutacji, przyszłych lub je ograniczyć:

  1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w dokumentach złożonych w procesie rekrutacji, zwłaszcza tych, które nie były wskazane przez współadministratorów jako konieczne i dokumentów załączonych w rekrutacji, w tym np. mojego zdjęcia, zaświadczeń o kwalifikacjach, w procesie tej rekrutacji.

    ▢ WYRAŻAM ZGODĘ           ▢ NIE WYRAŻAM ZGODY

    miejscowość, data, czytelny podpis

  2. Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez współadministratorów moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

    ▢ WYRAŻAM ZGODĘ           ▢ NIE WYRAŻAM ZGODY

    miejscowość, data, czytelny podpis

Konsal Agencja ochrony

Zapraszamy do kontaktu

Skontaktuj się znami, odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i rozwiejemy wszystkie wątpliwości.