Imprezy masowe

KONSAL świadczy również usługi ochrony imprez masowych, a także rekreacyjnych, firmowych, targowych, okolicznościowych itp. Zabezpieczenie każdej imprezy odbywa się zgodnie z ustawą z dnia 22 sierpnia 1997 r. o bezpieczeństwie imprez masowych.

Pracownicy służby porządkowej posiadają certyfikaty wynikające z rozporządzenia Rady Ministrów z 23 marca 2010 r. w sprawie wymogów, jakie powinni spełniać kierownik do spraw bezpieczeństwa, służby porządkowe i służby informacyjne.

Zabezpieczenie imprez masowych to szereg działań mających na celu ogólną ochronę osób uczestniczących w całym wydarzeniu. Wszelkie ewentualnie podejmowane kroki i ustalony plan ochrony imprezy masowej uzależnione są od indywidualnego charakteru danego obiektu, potrzeb organizatora, lecz przede wszystkim prawnie ustalonych reguł postępowania. Dlatego też, wśród uprawnień osób zajmujących się ochroną imprez masowych można wymienić między innymi:

  • legitymowanie uczestników,
  • weryfikacja zawartości toreb, plecaków i odzieży pod kątem wniesienia niepożądanych i niedozwolonych przedmiotów, płynów i substancji,
  • wypraszanie osób stwarzających bezpośrednie zagrożenie,
  • odmowa wstępu na daną imprezę masowa osobom agresywnym, pod wpływem alkoholu lub innych substancji, posiadających broń czy inne niebezpieczne narzędzia.

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, odpowiednią wiedzą i umiejątnościami, które pozwalają świadczyć usługi z zakresu zabezpieczania imprez masowych na najwyższym poziomie. Najważniejszym elementem każdego dużego wydarzenia jest bezpieczeństwo, dlatego też, zapewniamy kompleksowe usługi począwszy od przygotowania planu, poprzez zagwarantowanie personelu i zaplecza sprzętowego, na skutecznej ochronie kończąc. Nasi pracownicy podczas wykonywania swoich zadań są jednolicie umundurowani (umundurowanie dostosowane jest do charakteru imprezy), posiadają identyfikatory oraz wyposażeni są w bezprzewodowe środki łączności i niezbędne środki przymusu bezpośredniego.

Na życzenie Klienta podejmujemy się działań związanych z logistyką imprez masowych, jesteśmy w stanie zorganizować zaplecze techniczne, sanitarne, medyczne, cateringowe.

OCHRONA IMPREZ MASOWYCH GDAŃSK, GDYNIA, SOPOT

Wszystkich zainteresowanych ofertą z zakresu zabezpieczania imprez masowych zapraszamy do współpracy. Działalność naszej Agencji Ochrony obejmuje wszelkie imprezy z obszaru całego miast Gdańsk, Gdynia, Sopot. W przypadku jakichkolwiek pytań czy wątpliwości prosimy o skontaktowanie się z naszym zespołem – telefonicznie lub mailowo.

OCHRONA FIZYCZNA – KORZYŚCI DLA CIEBIE I TWOJEJ FIRMY

MINIMALIZACJA STRAT

i ryzyka powstania szkód

GWARANCJA

bezpieczeństwa osób i mienia

PODNIESIENIE PRESTIŻU

Państwa działalności

SYSTEM OCHRONY

dostosowany do potrzeb konkretnego Klienta

Konsal Agencja ochrony

Zapraszamy do kontaktu

Skontaktuj się znami, odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i rozwiejemy wszystkie wątpliwości.