Ekstrakcyjne pranie wykładzin

EKSTRAKCYJNE PRANIE WYKŁADZIN, TAPICEREK; BONETOWANIE

Pranie ekstrakcyjne wykładzin jest często używaną metodą w miejscach lub obiektach dużego natężenia ruchu lub gości- duże biura i hotele.

Do użycia tej metody niezbędny będzie odkurzacz piorący.

Sama metoda polega na natryskiwaniu pod ciśnieniem wykładziny lub tapicerki roztworem roboczym i bezpośrednim odessaniu zabrudzenia wraz z środkiem poprzez dedykowaną dyszę. Metoda ekstrakcyjnego prania daje bezpośredni efekt usunięcia zabrudzenia, dodatkowo jest bardzo skuteczną metodą doczyszczania punktowych zabrudzeń na tapicerkach wszelkiego rodzaju- samochodowych, kanapach, fotelach oraz wykładzin i dywanów.

Jeśli zareagujemy odpowiednio szybko (godzina od powstania zabrudzenia) używając tej metody- jesteśmy w stanie usunąć najcięższe plamy- z kawy, wina czy krwi lub moczu.

Pranie tapicerki poprzez bonetowanie to czyszczenie konkretnego zabrudzenia np. na tapicerce kanapy lub samochodej w sposób ręczny, specyficznym ruchem.

Do przeprowadzenia odpowiedniego bonetowania potrzebujemy przeznaczoną do tego mikrofibrę oraz dedykowany roztwór roboczy konkretnego środka chemicznego.

Metoda ta pozwala na dokładnie i punktowe dotarcie do zabrudzenia oraz szybką reakcję, co gwarantuje doczyszczenie tapicerki czy dywanu w bardzo wysokim stopniu.

Konsal Cleaning

Dane adresowe

Siedziba / biuro

ul. Hutnicza 1, 81-212 Gdynia

Napisz do nas

Formularz kontaktowy