Usługi porządkowe

PROFESJONALNA FIRMA SPRZĄTAJĄCA – DLA DOMU I FIRM

W trosce o estetyczny wygląd pomieszczeń i dobre samopoczucie osób w nich przebywających zajmujemy się między innymi sprzątaniem biur, obiektów handlowo-usługowych i placówek użyteczności publicznej. Oferujemy szeroki zakres usług porządkowych w oparciu o wykwalifikowany personel oraz z zastosowaniem profesjonalnego sprzętu i środków chemicznych. Decydując się na szeroko pojęte usługi porządkowe w Konsal mogą mieć Państwo pewność w pełni profesjonalnej opieki i doradztwa.

Posiadamy doświadczenie, odpowiednią wiedzę i umiejętności, by w efekcie świadczyą usługi porządkowe na najwyższym poziomie. Gwarantujemy wysoką jakość usług w atrakcyjnych cenach, rzetelność, solidność, a co najważniejsze – terminowość w realizowaniu powierzonych nam zleceń.

Zadowolenie naszych Klientów i pełna satysfakcja to dla nas priorytet. Naszą dewizą jest kompleksowe utrzymywanie w czystości obiektów oraz dyskretne i niekrępujące wykonanie prac porządkowych z efektem zadowalającym najbardziej wymagających. Nasza firma sprzątająca opracowuje skuteczny plan w oparciu o dokładną analizę wymagań, indywidualnych preferencji i charakteru obiektu. Każda współpraca podejmowana na podstawie ustalonych indywidualnych wytycznych. Dlatego też, sprzętanie biur i inne usługi porządkowe odbywają się zgodnie z wszelkimi oczekiwaniami i potrzebami Klientów.

KONSAL – KOMPLEKSOWE USŁUGI PORZĄDKOWE GDAŃSK

Wszystkich zainteresowanych usługami naszej firmy sprzątającej zachęcamy do bliższego zapoznania się z proponowaną ofertą. Aby sprostać oczekiwaniom klientów proponujemy różnego rodzaju rozwiązania:

  • codzienne sprzątanie każdego rodzaju obiektów,
  • dostosowanie cyklu pracy do sposobu funkcjonowania Klienta, co sprawia, że prace porządkowo – czyszczące wykonywane są w sposób nie kolidujący z pracę personelu lub gości Klienta,
  • pracę w systemie dyżurów, mającą na celu utrzymanie czystości pomieszczeń przez cały dzień.

Usługi porządkowe kierujemy do Klientów indywidualnych, przedsiębiorców i instytucji publicznych z obszaru całego miasta Gdańsk. W przypadku jakichkolwiek pytań, niejasności czy wątpliwości prosimy o skontaktowanie się z naszym zespołem. Z przyjemnością udzielimy niezbędnych informacji, pomożemy i doradzimy.

Zapraszamy do współpracy!

OCHRONA FIZYCZNA – KORZYŚCI DLA CIEBIE I TWOJEJ FIRMY

MINIMALIZACJA STRAT

i ryzyka powstania szkód

GWARANCJA

bezpieczeństwa osób i mienia

PODNIESIENIE PRESTIŻU

Państwa działalności

SYSTEM OCHRONY

dostosowany do potrzeb konkretnego Klienta

Konsal Agencja ochrony

Zapraszamy do kontaktu

Skontaktuj się znami, odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i rozwiejemy wszystkie wątpliwości.